Tüm ürünler
-
Optik Lensometre
-
Optik Refraktometre
-
Optometri Deneme Lens Seti
-
Optometri Foropter
-
Otomatik Çizelge Projektörü
-
Evrensel Deneme Çerçevesi
-
Dijital PD Ölçer
-
Oftalmik Koltuk Ünitesi
-
Optometri Enstrüman Tablosu
-
Otomatik Lens Edger
-
Optik Lens Yuvası
-
Optik Çerçeve Isıtıcı
-
Dijital Ultrasonik Temizleyici
-
Oftalmik Yarık Lamba
-
Oftalmoskop ve Retinoskop
-
Optometri Aksesuarları
-
Adrian, Optik DistribütörJingGong Optical ekibi ile Milano'daki MIDO'da tanıştığımız için şanslıyız, şimdi sattığımız tüm ürünler onlardan ithal, mükemmel ekip ve eserler. -
JaneHong Kong optik fuarında JingGong oto refraktörünü denedim, ekipmanlarını ikinci mağazam için kullanmaya karar verdim, şimdiye kadar Arnavutluk'taki 10 mağazamın tümü sadece JingGong Optical kullanıyor, küçük parçalar için bile bana makul bir fiyata harika kalite verebilirler. -
BobOptik aletler işimiz için 10'dan fazla tedarikçiyi denedim, ancak JingGong en iyisi, sorunlarımızı çözmek için gerçek profesyonel cevaplar sağlayabilirler, önerilen tedarikçi!
anahtar kelimeler [ optometrist tools and equipment ] eşleşme 252 Ürünler.
Oftalmik PD Ölçüm Aracı GD8401, Dijital Pupilometre Yüksek Doğruluk
| Etkili Ölçüm Aralığı: | dürbün öğrenci mesafesi 45 ~ 82 mm |
|---|---|
| Göz serbest bırakma aralığı: | 30cm ~ ∞ |
| Ekran hatası: | ≤0,5 mm |
Keshilong Pupiller Mesafe Ölçüm Aracı Korneaya Işık Kıran GD8407
| Marka adı: | Keshilong |
|---|---|
| model: | GD8407 |
| renk: | Beyaz |
5VA Oftalmoskop ve Retinoskop Halojen Şarj Edilebilir Streak Teşhis Ekipmanı
| Çalışma Mesafesi: | 1m |
|---|---|
| Aydınlatma Kaynağı: | 3.6v, 2.6w mini halojen lamba |
| Güç kaynağı: | AC 220V / 50Hz veya 110V / 60Hz |
Optometri Ekipmanı Otomatik Foropter Dijital Görünüm Tetser Bluetooth Kablosuz İletişim
| model: | GD8803A |
|---|---|
| Silindir ekseni: | 0 ~ 180 ° (1 ° / 5 °) |
| PRİZMA: | (Sağ 3 BU, 6 BU), (Sol 3 BD, 10 BI) |
Mingsing CM-1900P Kablosuz Uzak Oftalmik Ekipman 19 İnç Ekran 2m - 7m Çalışma Mesafesi
| Ekran: | 19 '' |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Mesafe: | 2-7 milyon |
VT-5A Optometrik Manuel Foropter, Göz Muayene Ekipmanı Kelebek Şekli
| renk: | seçenek için beyaz / siyah |
|---|---|
| Aksesuarlar: | Yakın Nokta Çubuğu, Yakın Nokta Kartı, Tespit Vidası, Aksesuar Kutusu, Yüz Kalkanı, Altıgen Tornavid |
| Sph: | + 16,75D ila - 19,00D |
400VA Optik Kenar Ekipmanı, Optik Otomatik Kenarlık Yeni Su Besleme Sistemi
| Lens çapı: | 8-80mm |
|---|---|
| tekerlek çapı: | 100MM |
| Tekerlek Hızı: | 16,7 milyon / sn |
VT-5E El Tipi Phoropter, Oftalmik Ekipman Hassas Ölçümü
| renk: | Seçenek için Siyah veya Beyaz |
|---|---|
| Kalite: | Üst düzey kalite |
| Küre güçleri: | + 16.75D ila -19.00D |
Yüksek Doğruluklu Lens Kenar Ekipmanı, Otomatik Lens Kenarı 49kg Ağırlık
| Lens çapı: | 22 ~ 100 mm |
|---|---|
| tekerlek çapı: | 100MM |
| Tekerlek Hızı: | 16,7 milyon / sn |
12.5X Mercek Taşınabilir Yarık Lamba, Oftalmik Ekipman 1 - 14mm Yarık Uzunluğu
| Büyütme: | 6X, 10X, 16X, 25X, 40X |
|---|---|
| mercek: | 12,5X |
| Yarık Uzunluğu: | 1-14mm |

