Tüm ürünler
-
Optik Lensometre
-
Optik Refraktometre
-
Optometri Deneme Lens Seti
-
Optometri Foropter
-
Otomatik Çizelge Projektörü
-
Evrensel Deneme Çerçevesi
-
Dijital PD Ölçer
-
Oftalmik Koltuk Ünitesi
-
Optometri Enstrüman Tablosu
-
Otomatik Lens Edger
-
Optik Lens Yuvası
-
Optik Çerçeve Isıtıcı
-
Dijital Ultrasonik Temizleyici
-
Oftalmik Yarık Lamba
-
Oftalmoskop ve Retinoskop
-
Optometri Aksesuarları
-
Adrian, Optik DistribütörJingGong Optical ekibi ile Milano'daki MIDO'da tanıştığımız için şanslıyız, şimdi sattığımız tüm ürünler onlardan ithal, mükemmel ekip ve eserler. -
JaneHong Kong optik fuarında JingGong oto refraktörünü denedim, ekipmanlarını ikinci mağazam için kullanmaya karar verdim, şimdiye kadar Arnavutluk'taki 10 mağazamın tümü sadece JingGong Optical kullanıyor, küçük parçalar için bile bana makul bir fiyata harika kalite verebilirler. -
BobOptik aletler işimiz için 10'dan fazla tedarikçiyi denedim, ancak JingGong en iyisi, sorunlarımızı çözmek için gerçek profesyonel cevaplar sağlayabilirler, önerilen tedarikçi!
anahtar kelimeler [ optometrist tools and equipment ] eşleşme 252 Ürünler.
615ml Kapasiteli Dijital Ultrasonik Temizleyici Paslanmaz Çelik Tank GD3705A
| Kapasite: | 615ml |
|---|---|
| güç: | 30W |
| Applictaion: | Gözlük İzle Jelwery |
LED Ampul GD9503A ile Şarj Edilebilir Binoküler Dolaylı Oftalmoskop YZ25C
| model: | GD9503A |
|---|---|
| Alan açısı: | 45 ° ± 5 ° |
| Ayarlanabilir Göz Mesafesi: | 52 mm-74 mm |
Oftalmik Oftalmoskop ve Retinoskop 0.67m Çalışma Mesafesi GD9505
| model: | GD9505 |
|---|---|
| Retinoskop: | YZ24B |
| Çalışma Mesafesi: | 67cm |
Teşhis Retinoskop ve Oftalmoskop Seti, Göz Muayene Makinesi GD9505A
| model: | GD9505A |
|---|---|
| Retinoskop: | 8B |
| Çalışma Mesafesi: | 67cm |
GD9601 Streak Retinoskop, Retinoskop Oftalmoskop AC220V / 110V Güç
| Çalışma Mesafesi: | 1m |
|---|---|
| Meç: | 3 mm-20 mm |
| Çizgi Rotasyonu: | 360 ° |
CP-17B Taşınabilir Ultrasonik Diş Temizleyici, Profesyonel Ultrasonik Takı Temizleyici
| Malzeme: | paslanmaz çelik ve plastik |
|---|---|
| Tank büyüklüğü: | 220x115x130 mm |
| Frenquency: | 4000Hz |
Keratometreli Oftalmik Otomatik Refraktometre Görüntüleme Analizi
| monitör: | Sharp 7" TFT LCD dokunmatik ekran |
|---|---|
| Grafik: | Otomatik sis |
| yazıcı: | dahili yazıcı 57mm |
Alüminyum Stand Yerleştirme Kanal Açma Otomatik Lens Edger 2.8mm Delme
| model: | GD3505 |
|---|---|
| delme çapı: | 0,8~2,8 mm |
| Kabul edilebilir mercek: | CR39, bilgisayar lensi |
Perfore için CR39 Yerleştirme Optik Lens Delme Makinesi 60w
| model: | GD3504 |
|---|---|
| delme çapı: | 0,8~2,8 mm |
| Kabul edilebilir mercek: | CR39, bilgisayar lensi |

