Tüm ürünler
-
Optik Lensometre
-
Optik Refraktometre
-
Optometri Deneme Lens Seti
-
Optometri Foropter
-
Otomatik Çizelge Projektörü
-
Evrensel Deneme Çerçevesi
-
Dijital PD Ölçer
-
Oftalmik Koltuk Ünitesi
-
Optometri Enstrüman Tablosu
-
Otomatik Lens Edger
-
Optik Lens Yuvası
-
Optik Çerçeve Isıtıcı
-
Dijital Ultrasonik Temizleyici
-
Oftalmik Yarık Lamba
-
Oftalmoskop ve Retinoskop
-
Optometri Aksesuarları
-
Adrian, Optik DistribütörJingGong Optical ekibi ile Milano'daki MIDO'da tanıştığımız için şanslıyız, şimdi sattığımız tüm ürünler onlardan ithal, mükemmel ekip ve eserler. -
JaneHong Kong optik fuarında JingGong oto refraktörünü denedim, ekipmanlarını ikinci mağazam için kullanmaya karar verdim, şimdiye kadar Arnavutluk'taki 10 mağazamın tümü sadece JingGong Optical kullanıyor, küçük parçalar için bile bana makul bir fiyata harika kalite verebilirler. -
BobOptik aletler işimiz için 10'dan fazla tedarikçiyi denedim, ancak JingGong en iyisi, sorunlarımızı çözmek için gerçek profesyonel cevaplar sağlayabilirler, önerilen tedarikçi!
anahtar kelimeler [ optometrist tools and equipment ] eşleşme 252 Ürünler.
Optometri Prizma Bar Seti HVB-22 Güzel Bambu Saklama Kutusu
| Malzeme: | ahşap |
|---|---|
| Dikey diyoptri: | 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12 (toplam 11 diyoptri). |
| durum: | ahşap |
AC Motor Motorlu Optometri Alet Masası 40*48CM
| Motor: | Büyük güç AC motor |
|---|---|
| Masa boyutu: | 40*48CM |
| Maksimum yükleme: | 75kg |
AA Pilli Binoküler Monoküler Dijital Pupilometre
| PD Ölçümü: | Dürbün/Monoküler |
|---|---|
| VD Ölçümü: | Mevcut |
| Otomatik kapanma: | Mevcut |
CL-300 Optik Lensometre Meter 0.01D Tek/Sürekli Ölçüm PD 0.1mm Seçenek için yazıcı
| Minimum PD Bölümü: | 0,1 mm |
|---|---|
| Ölçüm aralığı: | 0 ila ±25D |
| Kesinlik: | ±0,12D |
İki Aletli Otomatik Foropter İçin Siyah ve Kırmızı Deri Oftalmik Sandalye Ünitesi
| Tablet kontraol sistemi: | operasyon panelinin yanı sıra tablet ile de kontrol edilebilir |
|---|---|
| Otomatik hareketli foropter kolu: | Sol ve sağ |
| Alüminyum sütun: | Yukarı ve aşağı hareket et |
Göz Muayenesi Oftalmik Optik Çerçeve Isıtıcı 500W 100 Derece
| Güç kaynağı: | AC100-120V / 60HZ, AC200-240V / 50HZ |
|---|---|
| Anma gücü (ısıtma telleri): | 250W |
| Mevcut Sıcaklık: | 80 ° C -130 ° C |
Büyütme 5X Veteriner Oftalmik Yarık Lamba 0.2mm Minium Yarık Genişliği
| model: | GD9103 |
|---|---|
| Uygulama: | Hastane ve optik mağazaları |
| Yarık Uzunluğu: | 5-11 mm |
Optik Otomatik Lens Edger 8 - 80mm Lens Çapı / Otomatik Düzeltme Sistemi
| Lens çapı: | 8-80mm |
|---|---|
| tekerlek çapı: | 100MM |
| Tekerlek Hızı: | 16,7 milyon / sn |
Gözlük Jelwery Watch GD3702B için Premium SS Dijital Ultrasonik Temizleyici
| Kapasite: | 600ml |
|---|---|
| güç: | 70 |
| Applictaion: | Gözlük İzle Jelwery |
GD3705 Kompakt Boyutlu Ultrasonik Gözlük Temizleyici Olağanüstü Temizleme Etkisi
| Kapasite: | 615ml |
|---|---|
| güç: | 30W |
| Applictaion: | Gözlük İzle Jelwery |

