Tüm ürünler
-
Optik Lensometre
-
Optik Refraktometre
-
Optometri Deneme Lens Seti
-
Optometri Foropter
-
Otomatik Çizelge Projektörü
-
Evrensel Deneme Çerçevesi
-
Dijital PD Ölçer
-
Oftalmik Koltuk Ünitesi
-
Optometri Enstrüman Tablosu
-
Otomatik Lens Edger
-
Optik Lens Yuvası
-
Optik Çerçeve Isıtıcı
-
Dijital Ultrasonik Temizleyici
-
Oftalmik Yarık Lamba
-
Oftalmoskop ve Retinoskop
-
Optometri Aksesuarları
-
Adrian, Optik DistribütörJingGong Optical ekibi ile Milano'daki MIDO'da tanıştığımız için şanslıyız, şimdi sattığımız tüm ürünler onlardan ithal, mükemmel ekip ve eserler. -
JaneHong Kong optik fuarında JingGong oto refraktörünü denedim, ekipmanlarını ikinci mağazam için kullanmaya karar verdim, şimdiye kadar Arnavutluk'taki 10 mağazamın tümü sadece JingGong Optical kullanıyor, küçük parçalar için bile bana makul bir fiyata harika kalite verebilirler. -
BobOptik aletler işimiz için 10'dan fazla tedarikçiyi denedim, ancak JingGong en iyisi, sorunlarımızı çözmek için gerçek profesyonel cevaplar sağlayabilirler, önerilen tedarikçi!
Plastik Rim Optik Deneme Lens Set 266pcs Alüminyum kağıt ile Yuvarlak sap Yüksek kaliteli
| Ürün Adı: | Optometri Deneme Lens Seti |
|---|---|
| Mercek çapı: | 50 mm |
| Malzeme: | optik cam |
Optik İz Lensi Çerçevesi-Alüminyum Malzeme GD1108A, Süper Hafif Optometri Çerçevesi (PD: 48-70) Beş Renk, Altılı Paket
| Yüksek derecede endişe verici kimyasal: | HİÇBİRİ |
|---|---|
| Cinsiyet: | Üniseks |
| Çerçeve malzemesi: | Alüminyum |
V Parlatma ile 3D Desensiz Oto Lens Edger 400VA
| Lens çapı: | 22~100mm |
|---|---|
| Tekerlek çapı: | 100 mm |
| tekerlek hızı: | 16.7m/s |
8" Renkli Dokunmatik Ekranlı 3D Desensiz Otomatik Lens Kenar Düzeltici
| Lens çapı: | 22~100mm |
|---|---|
| Tekerlek çapı: | 100 mm |
| tekerlek hızı: | 16.7m/s |
2 boyutlu JingGong Modelsiz Otomatik Lens Edger CR39 Cam PC Lensler Modelsiz Lens Edgers SJG-900AD Tarayıcı ile dayanıklı
| Mercek çapı: | 22~80 mm |
|---|---|
| Tekerlek çapı: | 90mm |
| Tekerlek Hızı: | 16,7 m/sn |
Optik Otomatik Lens Edger 8 - 80mm Lens Çapı / Otomatik Düzeltme Sistemi
| Lens çapı: | 8-80mm |
|---|---|
| tekerlek çapı: | 100MM |
| Tekerlek Hızı: | 16,7 milyon / sn |
Yüksek Doğruluklu Lens Kenar Ekipmanı, Otomatik Lens Kenarı 49kg Ağırlık
| Lens çapı: | 22 ~ 100 mm |
|---|---|
| tekerlek çapı: | 100MM |
| Tekerlek Hızı: | 16,7 milyon / sn |
GD3203 Otomatik Lens Edger CR39 Cam ve PC Lensler İçin 100mm Tekerlek Çapı
| Lens çapı: | 22 ~ 100 mm |
|---|---|
| tekerlek çapı: | 100MM |
| Tekerlek Hızı: | 16,7 milyon / sn |
Modüler Tasarım Otomatik Lens Edger 16.7m / s Tekerlek Hızı ISO Standardı Belgeli
| Lens çapı: | 22 ~ 100 mm |
|---|---|
| tekerlek çapı: | 100MM |
| Tekerlek Hızı: | 16,7 milyon / sn |
SJG-6500 Otomatik Lens Kenar Yiv Açma Kombinasyon Makinesi 400VA 400VA
| Lens çapı: | 22 ~ 100 mm |
|---|---|
| tekerlek çapı: | 100MM |
| Tekerlek Hızı: | 16,7 milyon / sn |

