Tüm ürünler
-
Optik Lensometre
-
Optik Refraktometre
-
Optometri Deneme Lens Seti
-
Optometri Foropter
-
Otomatik Çizelge Projektörü
-
Evrensel Deneme Çerçevesi
-
Dijital PD Ölçer
-
Oftalmik Koltuk Ünitesi
-
Optometri Enstrüman Tablosu
-
Otomatik Lens Edger
-
Optik Lens Yuvası
-
Optik Çerçeve Isıtıcı
-
Dijital Ultrasonik Temizleyici
-
Oftalmik Yarık Lamba
-
Oftalmoskop ve Retinoskop
-
Optometri Aksesuarları
-
Adrian, Optik DistribütörJingGong Optical ekibi ile Milano'daki MIDO'da tanıştığımız için şanslıyız, şimdi sattığımız tüm ürünler onlardan ithal, mükemmel ekip ve eserler. -
JaneHong Kong optik fuarında JingGong oto refraktörünü denedim, ekipmanlarını ikinci mağazam için kullanmaya karar verdim, şimdiye kadar Arnavutluk'taki 10 mağazamın tümü sadece JingGong Optical kullanıyor, küçük parçalar için bile bana makul bir fiyata harika kalite verebilirler. -
BobOptik aletler işimiz için 10'dan fazla tedarikçiyi denedim, ancak JingGong en iyisi, sorunlarımızı çözmek için gerçek profesyonel cevaplar sağlayabilirler, önerilen tedarikçi!
anahtar kelimeler [ optometrist tools and equipment ] eşleşme 252 Ürünler.
Elektrikli Ayarlanabilir Alet Masası, Oftalmik Motorlu Masa Büyük Yükleme Yeteneği
| Motor: | Büyük güç AC motor |
|---|---|
| Masa boyutu: | 56*48CM |
| Maksimum yükleme: | 65kg |
Düşük Gürültülü Optometri Alet Masası Yüksek Tip Elektrikli Çalışma Masası GD7002
| Motor: | Büyük güç AC motor |
|---|---|
| Masa boyutu: | 56 * 43cm |
| Maksimum Yükleme: | 65kgs |
Kompakt Tasarım Optometri Enstrüman Tablosu 56 * 43cm Masa Boyutu Yüksek Mukavemet
| Motor: | Büyük güç AC motor |
|---|---|
| Masa boyutu: | 56 * 43cm |
| Maksimum Yükleme: | 65kgs |
40 * 48cm Küçük Optik Alet Masası, Motorlu Alet Masası GD7001B
| Motor: | Büyük güç AC motor |
|---|---|
| Masa boyutu: | 40 * 48cm |
| Maksimum Yükleme: | 50kgs |
Büyük Boy Optometri Alet Masası 96 * 48cm Çalışma Masası GD7006'yı Taşımak İçin Uygun
| Motor: | Büyük güç AC motor |
|---|---|
| Masa boyutu: | 96 * 48cm |
| Maksimum Yükleme: | 50KG |
Parlak Gümüş Kaplı Deneme Lens Seti Optometri, Deneme Lens Seti 24.5mm Çap
| Lens: | Bardak |
|---|---|
| Çap: | 24.5mm |
| tip: | Yuvarlak plastik |
JIANPENG Deneme Lens Seti 266 ADET Plastik Optik Deneme Lensi Alüminyum Kasa FDA Belgeli Hafif Set
| jant: | plastik |
|---|---|
| Jant Rengi: | Kırmızı siyah |
| Kasa malzemesi: | alumium |
JIANPENG Optometri Deneme Lensi 40 ADET Alüminyum Kasa Klinik Optometri Deneme Lens Seti Metal Jant Malzemesi Son Derece Dayanıklı
| Jant Malzemesi: | Metal |
|---|---|
| Lens: | mineral |
| durum: | Alüminyum |
Optometri Deneme Lens Setinde Kolay Taşıma 158 ADET Doğru Optik Lens Aksesuarlar: Siyah, PH, Yarık, Kırmızı, Buzlu,
| Jant Malzemesi: | Metal |
|---|---|
| Lens: | mineral |
| durum: | Alüminyum |
Bir Sınıf 232 PCS Optometri Deneme Lens Seti Metal Jant Parlak Gümüş / Altın Kaplama
| jant: | Metal |
|---|---|
| Lens: | Bardak |
| Jant Rengi: | Gümüş altın |

