Tüm ürünler
-
Optik Lensometre
-
Optik Refraktometre
-
Optometri Deneme Lens Seti
-
Optometri Foropter
-
Otomatik Çizelge Projektörü
-
Evrensel Deneme Çerçevesi
-
Dijital PD Ölçer
-
Oftalmik Koltuk Ünitesi
-
Optometri Enstrüman Tablosu
-
Otomatik Lens Edger
-
Optik Lens Yuvası
-
Optik Çerçeve Isıtıcı
-
Dijital Ultrasonik Temizleyici
-
Oftalmik Yarık Lamba
-
Oftalmoskop ve Retinoskop
-
Optometri Aksesuarları
-
Adrian, Optik DistribütörJingGong Optical ekibi ile Milano'daki MIDO'da tanıştığımız için şanslıyız, şimdi sattığımız tüm ürünler onlardan ithal, mükemmel ekip ve eserler. -
JaneHong Kong optik fuarında JingGong oto refraktörünü denedim, ekipmanlarını ikinci mağazam için kullanmaya karar verdim, şimdiye kadar Arnavutluk'taki 10 mağazamın tümü sadece JingGong Optical kullanıyor, küçük parçalar için bile bana makul bir fiyata harika kalite verebilirler. -
BobOptik aletler işimiz için 10'dan fazla tedarikçiyi denedim, ancak JingGong en iyisi, sorunlarımızı çözmek için gerçek profesyonel cevaplar sağlayabilirler, önerilen tedarikçi!
anahtar kelimeler [ optometrist tools and equipment ] eşleşme 252 Ürünler.
Deri Kılıf, Parlak Gümüş / Altın Kaplama, Gözlük Lens GPJ8266 ile Sınıf 266PCS Metal Jant Deneme Lens Seti
| jant: | Metal |
|---|---|
| Lens: | Bardak |
| Jant Rengi: | Gümüş altın |
Plastik Bar Board Deneme Lensleri Optometri Aksesuarları
| Malzeme: | plastik |
|---|---|
| Lens: | 2 çift |
| diyopter: | + -0.50 |
Optik Oftalmik Retinoskopi Lens Raf Seti Optometri Aksesuarları
| Malzeme: | plastik |
|---|---|
| Lens: | 2 çift |
| diyopter: | + -0.50 |
Oftalmik Retinoskopi Lens Raf Seti Optometri Aksesuarları
| Malzeme: | ahşap |
|---|---|
| Lens: | 4 adet |
| diyopter: | + -4.00 ~ + -10.00 |
SS Optometri Aksesuarları Optik Onarım Aletleri Standı 9 ADET Pense ve 6 Tornavida
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Pense: | 9pcs |
| Scewdriver: | 6adet |
Dental Aletler GD3706 için Paslanmaz Çelik SU304 Isıtmalı Ultrasonik Temizleyici 3L
| Kapasite: | 3L |
|---|---|
| güç: | 170W |
| Applictaion: | Gözlük İzle Jelwery |
Optik Çapraz Silindir Lens Aracı -0.25 -0.50 Optometri Aksesuarları
| Malzeme: | Cam lens |
|---|---|
| Lens: | 3 PARÇA |
| durum: | Alüminyum |
Kalite Optik Evrensel Deneme Lens Çerçevesi Oftalmik Laboratuvar Aleti Tam Ayarlanabilir Hafif GD1101-I
| PD Aralığı: | 48~80 mm |
|---|---|
| Tapınak Uzunluğu: | 98~135mm |
| Burun köprüsü yüksekliği: | 0~14mm |
Otomatik PD Göz Ölçüm Aracı, PD Ölçüm Cihazı AA Pil Güç Kaynağı
| PD Ölçümü: | Dürbün / Monoküler |
|---|---|
| VD Ölçümü: | Mevcut |
| Otomatik kapanma: | Mevcut |

