Tüm ürünler
-
Optik Lensometre
-
Optik Refraktometre
-
Optometri Deneme Lens Seti
-
Optometri Foropter
-
Otomatik Çizelge Projektörü
-
Evrensel Deneme Çerçevesi
-
Dijital PD Ölçer
-
Oftalmik Koltuk Ünitesi
-
Optometri Enstrüman Tablosu
-
Otomatik Lens Edger
-
Optik Lens Yuvası
-
Optik Çerçeve Isıtıcı
-
Dijital Ultrasonik Temizleyici
-
Oftalmik Yarık Lamba
-
Oftalmoskop ve Retinoskop
-
Optometri Aksesuarları
-
Adrian, Optik DistribütörJingGong Optical ekibi ile Milano'daki MIDO'da tanıştığımız için şanslıyız, şimdi sattığımız tüm ürünler onlardan ithal, mükemmel ekip ve eserler. -
JaneHong Kong optik fuarında JingGong oto refraktörünü denedim, ekipmanlarını ikinci mağazam için kullanmaya karar verdim, şimdiye kadar Arnavutluk'taki 10 mağazamın tümü sadece JingGong Optical kullanıyor, küçük parçalar için bile bana makul bir fiyata harika kalite verebilirler. -
BobOptik aletler işimiz için 10'dan fazla tedarikçiyi denedim, ancak JingGong en iyisi, sorunlarımızı çözmek için gerçek profesyonel cevaplar sağlayabilirler, önerilen tedarikçi!
anahtar kelimeler [ optometrist tools and equipment ] eşleşme 252 Ürünler.
Yüksek Hassasiyetli Optometri Aksesuarları Lens Eğriliği Radyan Cetvel Ölçer GD6502
| indeks: | 1.49, 1.60 |
|---|---|
| Görüntüle: | Dijital |
| Ambalaj bilgileri: | Plastik Kasa, Kağıt Kutu |
JIANPENG Deneme Lens Seti Progresif Optometrist Lens Seti 22 adet Lens Optik Deneme Lensi Gözlük Çerçeveleri GLJ22ADD
| Jant Malzemesi: | Metal |
|---|---|
| Lens: | mineral |
| durum: | Alüminyum |
Göz Testi için Optometri Kliniği ve Optometrist Deneme Lens Seti, Deneme Lens Kılıfı GLJ8266-I, Yüksek Kaliteli Optik Lens
| Jant Malzemesi: | Metal |
|---|---|
| Lens: | mineral |
| durum: | Alüminyum |
AC Motor Elektrikli Alet Masası, Oftalmik Ekipman Masası GD7006A
| Motor: | Büyük güç AC motor |
|---|---|
| Masa boyutu: | 90 * 46cm |
| Maksimum Yükleme: | 65kgs |
140 Derece Göz Muayenesi Oftalmik Ekipman Gözlük Çerçeve Isıtıcı 250W
| Güç kaynağı: | AC100-120V / 60HZ, AC200-240V / 50HZ |
|---|---|
| Anma gücü (ısıtma telleri): | 250W |
| Mevcut Sıcaklık: | 80 ° C -130 ° C |
Taşınabilir Oftalmik Yarık Lamba ± 7D Diyoptri Tazminatı Tıbbi Teşhis Ekipmanı
| tip: | Oftalmik Ekipman |
|---|---|
| ad: | Taşınabilir Yarık Lamba |
| Büyütme: | 10X, 16X |
VT-5A Optometri Foropter Görüntüleme Test Cihazı Yüksek Doğruluklu Oftalmik Ekipman Optik Mağazası ve Hospita İçin Alüminyum Malzeme
| renk: | Beyaz ve siyah |
|---|---|
| Kalite: | Üst düzey kalite |
| Küre güçleri: | + 16.75D ila -19.00D |
4'lü Lensler İçin Lens Tutucu Optometri Aksesuarları
| Malzeme: | ahşap |
|---|---|
| Lens: | -0.25, -0.50, -1.00 |
| durum: | ahşap |
Motorlu Optometri Alet Masası Beyaz / Özel Renkli ISO Standardı GD7001
| Motor: | Büyük güç AC motor |
|---|---|
| Masa boyutu: | 40 * 48cm |
| Maksimum Yükleme: | 65kgs |

