Tüm ürünler
-
Optik Lensometre
-
Optik Refraktometre
-
Optometri Deneme Lens Seti
-
Optometri Foropter
-
Otomatik Çizelge Projektörü
-
Evrensel Deneme Çerçevesi
-
Dijital PD Ölçer
-
Oftalmik Koltuk Ünitesi
-
Optometri Enstrüman Tablosu
-
Otomatik Lens Edger
-
Optik Lens Yuvası
-
Optik Çerçeve Isıtıcı
-
Dijital Ultrasonik Temizleyici
-
Oftalmik Yarık Lamba
-
Oftalmoskop ve Retinoskop
-
Optometri Aksesuarları
-
Adrian, Optik DistribütörJingGong Optical ekibi ile Milano'daki MIDO'da tanıştığımız için şanslıyız, şimdi sattığımız tüm ürünler onlardan ithal, mükemmel ekip ve eserler. -
JaneHong Kong optik fuarında JingGong oto refraktörünü denedim, ekipmanlarını ikinci mağazam için kullanmaya karar verdim, şimdiye kadar Arnavutluk'taki 10 mağazamın tümü sadece JingGong Optical kullanıyor, küçük parçalar için bile bana makul bir fiyata harika kalite verebilirler. -
BobOptik aletler işimiz için 10'dan fazla tedarikçiyi denedim, ancak JingGong en iyisi, sorunlarımızı çözmek için gerçek profesyonel cevaplar sağlayabilirler, önerilen tedarikçi!
anahtar kelimeler [ optical trial frame ] eşleşme 287 Ürünler.
Ev Kullanımı Dijital Ultrasonik Temizleyici Saat / Gözlük ve Optik Çerçeve GD3710 için 3.5L
| Kapasite: | 800ml |
|---|---|
| Güç: | 48W |
| Başvuru: | Gözlükleri izle jelwery |
Yarım Jant Çerçeve için İç Hat Optometri Aksesuarları Paket Başına 8 adet
| Çap 0.5mm: | 20m |
|---|---|
| Çap 0.6: | 20m |
| Çap 0.47: | 10m |
Otomatik PD Göz Ölçüm Aracı, PD Ölçüm Cihazı AA Pil Güç Kaynağı
| PD Ölçümü: | Dürbün / Monoküler |
|---|---|
| VD Ölçümü: | Mevcut |
| Otomatik kapanma: | Mevcut |
Optik Lensometre PD UV Test Cihazı 7 İnç Dokunmatik LCD Ekranlı Optik Lensometre Ölçümü GD6038 / GD6038A
| Sertifika: | CE, FDA |
|---|---|
| Pd: | Mevcut |
| yazıcı: | İsteğe bağlı |
FA-6500 Optik Refraktometre 5.7 '' Eğilebilir Renkli Dokunmatik LCD Ekran GD8907
| Model numarası: | FA-6500 |
|---|---|
| Ölçüm doğruluğu: | 0.25D |
| Sph Aralığı: | -20.00D- + 20.00D |
400VA Optik Kenar Ekipmanı, Optik Otomatik Kenarlık Yeni Su Besleme Sistemi
| Lens çapı: | 8-80mm |
|---|---|
| tekerlek çapı: | 100MM |
| Tekerlek Hızı: | 16,7 milyon / sn |
SS Optometri Aksesuarları Optik Onarım Aletleri Standı 9 ADET Pense ve 6 Tornavida
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Pense: | 9pcs |
| Scewdriver: | 6adet |
JD-2000B XINYUAN Optik Lensometre Ayarlanabilir Hassas LCD Dokunmatik Ekran Otomatik Aşamalı Lens GD6023 tanıma
| Sertifika: | CE, FDA |
|---|---|
| Pd: | Mevcut |
| yazıcı: | olmadan |
Yazıcı GD6023A ile Ayarlanabilir Optik Lensometre Hassas LCD Dokunmatik Ekran
| Sertifika: | CE, FDA |
|---|---|
| Pd: | Mevcut |
| yazıcı: | İle |
Optik Lensometre Bellek Fonksiyonu Aşamalı Lens Ölçülebilir Dahili UV Test Cihazı Dokunmatik Ekran Ayarlanabilir Ekran GD6031
| Sertifika: | CE, FDA |
|---|---|
| Pd: | Mevcut |
| yazıcı: | İle |

