Tüm ürünler
-
Optik Lensometre
-
Optik Refraktometre
-
Optometri Deneme Lens Seti
-
Optometri Foropter
-
Otomatik Çizelge Projektörü
-
Evrensel Deneme Çerçevesi
-
Dijital PD Ölçer
-
Oftalmik Koltuk Ünitesi
-
Optometri Enstrüman Tablosu
-
Otomatik Lens Edger
-
Optik Lens Yuvası
-
Optik Çerçeve Isıtıcı
-
Dijital Ultrasonik Temizleyici
-
Oftalmik Yarık Lamba
-
Oftalmoskop ve Retinoskop
-
Optometri Aksesuarları
-
Adrian, Optik DistribütörJingGong Optical ekibi ile Milano'daki MIDO'da tanıştığımız için şanslıyız, şimdi sattığımız tüm ürünler onlardan ithal, mükemmel ekip ve eserler. -
JaneHong Kong optik fuarında JingGong oto refraktörünü denedim, ekipmanlarını ikinci mağazam için kullanmaya karar verdim, şimdiye kadar Arnavutluk'taki 10 mağazamın tümü sadece JingGong Optical kullanıyor, küçük parçalar için bile bana makul bir fiyata harika kalite verebilirler. -
BobOptik aletler işimiz için 10'dan fazla tedarikçiyi denedim, ancak JingGong en iyisi, sorunlarımızı çözmek için gerçek profesyonel cevaplar sağlayabilirler, önerilen tedarikçi!
anahtar kelimeler [ optical trial frame ] eşleşme 287 Ürünler.
2.0mm Öğrenci Termal Baskı Optik Refraktometre Otomatik Sis
| monitör: | 5.7'' TFT ekran |
|---|---|
| Yazıcı: | Termal yazıcı |
| Çizelge: | Otomatik sis |
5.7" TFT Ekranlı Optik Refraktometre Otomatik İzleme Eğimi Ayarlanabilir
| monitör: | 5.7'' TFT ekran |
|---|---|
| Çizelge: | Otomatik sis |
| Yazıcı: | Termal yazıcı |
Modern Tasarım Optik Koltuk Ünitesi, LED Lambalı Oftalmik Muayene Ünitesi
| Model numarası: | GD7501 |
|---|---|
| Birim Boyutu: | 1200 * 1100 * 1900 mm |
| Masa boyutu: | 400 * 490 * 100 mm |
CR39 Cam Lensler için 500W Güç Optik Lens Edger Eğimli Parlatma İşleme Tipi
| Lens çapı: | 22 ~ 100 mm |
|---|---|
| tekerlek çapı: | 100MM |
| Tekerlek Hızı: | 16,7 milyon / sn |
B Panel Tipi Otomatik Lens Yiv Açıcı, Optik Makine GD3600ATG Modeli
| Lens: | CR39 |
|---|---|
| Oluk Derinliği: | 0 ~ 0,7 mm |
| Oluk genişliği: | 0.6mm |
Premium Optik Lens Yiv Açıcı 0 - 0.7mm Yiv Derinliği FDA Onaylı GD3601B
| Lens: | CR39 |
|---|---|
| Oluk Derinliği: | 0 ~ 0,7 mm |
| Oluk genişliği: | 0.6mm |
Gözlük Mağazaları için 35wv Optik Taşlama Otomatik Lens Edger Kılavuzu
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| model: | GD3101A |
| AMBALAJ BOYUTU: | 41 * 27 * 30cm |
CE Konumlandırmalı Bifokal Optik Lens Düzeni Engelleyici
| model: | GD3302B |
|---|---|
| güç: | 1.5W |
| Bifokal lens: | konumlandırılabilir |
Gelişmiş Yoğunluk Optometrist Araçları Optik Kaymayı Önleyen Lens Engelleme Pedleri
| Adet: | 1000 Adet / Rulo |
|---|---|
| Yoğunluk: | Geliştirilmiş |
| Ped Rengi: | Kırmızı |
Optik Dijital Pd Cetvel 23A 12v LCD Optometri Pd Metre
| PD Ölçümü: | Dürbün/Monoküler |
|---|---|
| VD Ölçümü: | Mevcut |
| Otomatik kapanma: | Mevcut |

