Tüm ürünler
-
Optik Lensometre
-
Optik Refraktometre
-
Optometri Deneme Lens Seti
-
Optometri Foropter
-
Otomatik Çizelge Projektörü
-
Evrensel Deneme Çerçevesi
-
Dijital PD Ölçer
-
Oftalmik Koltuk Ünitesi
-
Optometri Enstrüman Tablosu
-
Otomatik Lens Edger
-
Optik Lens Yuvası
-
Optik Çerçeve Isıtıcı
-
Dijital Ultrasonik Temizleyici
-
Oftalmik Yarık Lamba
-
Oftalmoskop ve Retinoskop
-
Optometri Aksesuarları
-
Adrian, Optik DistribütörJingGong Optical ekibi ile Milano'daki MIDO'da tanıştığımız için şanslıyız, şimdi sattığımız tüm ürünler onlardan ithal, mükemmel ekip ve eserler. -
JaneHong Kong optik fuarında JingGong oto refraktörünü denedim, ekipmanlarını ikinci mağazam için kullanmaya karar verdim, şimdiye kadar Arnavutluk'taki 10 mağazamın tümü sadece JingGong Optical kullanıyor, küçük parçalar için bile bana makul bir fiyata harika kalite verebilirler. -
BobOptik aletler işimiz için 10'dan fazla tedarikçiyi denedim, ancak JingGong en iyisi, sorunlarımızı çözmek için gerçek profesyonel cevaplar sağlayabilirler, önerilen tedarikçi!
anahtar kelimeler [ optical trial frame ] eşleşme 287 Ürünler.
CR39 Cam Lensler Desensiz Lens Edgers SJG-800 Tarayıcıya Dayanıklı
| Lens çapı: | 22~100mm |
|---|---|
| Tekerlek çapı: | 100 mm |
| tekerlek hızı: | 16.7m/s |
Aşındırıcı Olmayan Malzeme Oftalmik Aletler, Lens Kanal Açma Makinesi GD3600
| Lens: | CR39, Cam Lensler |
|---|---|
| Oluk Derinliği: | 0 ~ 0,7 mm |
| Oluk genişliği: | 0.65mm |
Mükemmel Hassas Otomatik Lens Yiv Açıcı 1.5 - 11mm Lens Kalınlığı 17 * 21 * 15cm
| Lens: | CR39 |
|---|---|
| Oluk Derinliği: | 0 ~ 0,7 mm |
| Oluk genişliği: | 0.6mm |
CR39 ve Cam Lensler GD3601A için Ayarlanabilir Yiv Konumlu Optik Lens Yiv Açıcı
| Lens: | CR39, Cam |
|---|---|
| Oluk Derinliği: | 0 ~ 0,7 mm |
| Oluk genişliği: | 0.65mm |
Laboratuvar Hidrofobik Engelleme Pedleri Optik, Lens Engelleme Pedleri Hafif Ağırlık
| Adet: | 1000 Adet / Rulo |
|---|---|
| Yoğunluk: | hidrofobik |
| Ped Rengi: | koyu mavi |
Gelişmiş Yoğunluklu Optometrist Araçları, Engelleme Pedleri Optik Kompakt Boyut
| Adet: | 1000 Adet / Rulo |
|---|---|
| Yoğunluk: | Geliştirilmiş |
| Ped Rengi: | Kırmızı |
Lens Son İşlem GD3100 için Çift Tekerlek Tutucu Otomatik Lens Kenar Makinesi
| Tekerlek Tutucusu: | Çift Tutucu |
|---|---|
| güç: | AC 60W |
| Tekerlek tipi: | 35 mm tekerlek, pürüzlü, ince ve V; |
35mm Tekerlek Tipi Otomatik Lens Edger Oftalmik Aletler CE Uyumlu GD3105
| Tekerlek Tutucusu: | Çift Tutucu |
|---|---|
| güç: | AC 60W |
| Tekerlek tipi: | 35 mm tekerlek, pürüzlü, ince ve V; |
Optik Aletler Otomatik Lens Edger Alumimum Kapak Tasarımı GD3104B
| Sol Tekerlek: | 180 # kaba düz |
|---|---|
| Sağ Tekerlek: | 240 # bitiş ve V |
| GD3104B: | plastik örtü |
NJC-4 Manuel Lensmetre Taşınabilir Optik Lensometre Harici Tip Okuma Beyaz Renk 2 AA pil GD6202
| Güç aralığı: | 0 ~ ± 20.00D |
|---|---|
| PRİZMA: | 0 ~ 5 △, 1 △ adım |
| Okuma: | Harici Tip |

