Tüm ürünler
-
Optik Lensometre
-
Optik Refraktometre
-
Optometri Deneme Lens Seti
-
Optometri Foropter
-
Otomatik Çizelge Projektörü
-
Evrensel Deneme Çerçevesi
-
Dijital PD Ölçer
-
Oftalmik Koltuk Ünitesi
-
Optometri Enstrüman Tablosu
-
Otomatik Lens Edger
-
Optik Lens Yuvası
-
Optik Çerçeve Isıtıcı
-
Dijital Ultrasonik Temizleyici
-
Oftalmik Yarık Lamba
-
Oftalmoskop ve Retinoskop
-
Optometri Aksesuarları
-
Adrian, Optik DistribütörJingGong Optical ekibi ile Milano'daki MIDO'da tanıştığımız için şanslıyız, şimdi sattığımız tüm ürünler onlardan ithal, mükemmel ekip ve eserler. -
JaneHong Kong optik fuarında JingGong oto refraktörünü denedim, ekipmanlarını ikinci mağazam için kullanmaya karar verdim, şimdiye kadar Arnavutluk'taki 10 mağazamın tümü sadece JingGong Optical kullanıyor, küçük parçalar için bile bana makul bir fiyata harika kalite verebilirler. -
BobOptik aletler işimiz için 10'dan fazla tedarikçiyi denedim, ancak JingGong en iyisi, sorunlarımızı çözmek için gerçek profesyonel cevaplar sağlayabilirler, önerilen tedarikçi!
anahtar kelimeler [ optical trial frame ] eşleşme 287 Ürünler.
COT-L800 7 İnç Ekranlı Otomatik Optik Lensometre Renkli Lens Ölçümü
| Sertifika: | CE, FDA |
|---|---|
| PD: | kullanım dışı |
| Yazıcı: | numara |
AR-7610 Optik Otorefrakter Metre Otomatik Ölçme Benzersiz Görüntüleme Gösterimi
| monitör: | 5.7'' TFT ekran |
|---|---|
| Çizelge: | Otomatik sis |
| Yazıcı: | Termal yazıcı |
Çekmece ile Deneme Lens Seti için Yerden Tasarruf Oftalmik Sandalye Ünitesi Bir Enstrüman Kol Kaldırılabilir ElectrIC Sandalye GD7506
| tablo: | 1 cihaz için |
|---|---|
| Sandalye Hareketli mesafe: | 17cm |
| Kol hareketli: | 17cm |
GD8052B LCD Görüş Tablosu, Optik Grafik Projektör Alüminyum Alaşımlı Çerçeve
| Projeksiyon Mesafesi: | 30cm |
|---|---|
| Lamba: | LED |
| çerçeve: | Alüminyum Alaşımlı Çerçeve |
30cm Çalışma Mesafesi E Chart Vision Tester Siyah Çerçeve Standı
| Projeksiyon Mesafesi: | 30cm |
|---|---|
| Lamba: | LED |
| çerçeve: | Alüminyum Alaşımlı Çerçeve |
Optik İz Lensi Çerçevesi-Alüminyum Malzeme GD1108A, Süper Hafif Optometri Çerçevesi (PD: 48-70) Beş Renk, Altılı Paket
| Yüksek derecede endişe verici kimyasal: | HİÇBİRİ |
|---|---|
| Cinsiyet: | Üniseks |
| Çerçeve malzemesi: | Alüminyum |
Ondalık Alüminyum Alaşımlı Çerçeve 30cm Yakın Görüş Test Cihazı Flip Standı
| Projeksiyon Mesafesi: | 30cm ve 40cm |
|---|---|
| Lamba: | LED |
| çerçeve: | Alüminyum Alaşımlı Çerçeve |
Kalite Optik Evrensel Deneme Lens Çerçevesi Oftalmik Laboratuvar Aleti Tam Ayarlanabilir Hafif GD1101-I
| PD Aralığı: | 48~80 mm |
|---|---|
| Tapınak Uzunluğu: | 98~135mm |
| Burun köprüsü yüksekliği: | 0~14mm |
Plastik Bar Board Deneme Lensleri Optometri Aksesuarları
| Malzeme: | plastik |
|---|---|
| Lens: | 2 çift |
| diyopter: | + -0.50 |
Optik Oftalmik Retinoskopi Lens Raf Seti Optometri Aksesuarları
| Malzeme: | plastik |
|---|---|
| Lens: | 2 çift |
| diyopter: | + -0.50 |

