Tüm ürünler
-
Optik Lensometre
-
Optik Refraktometre
-
Optometri Deneme Lens Seti
-
Optometri Foropter
-
Otomatik Çizelge Projektörü
-
Evrensel Deneme Çerçevesi
-
Dijital PD Ölçer
-
Oftalmik Koltuk Ünitesi
-
Optometri Enstrüman Tablosu
-
Otomatik Lens Edger
-
Optik Lens Yuvası
-
Optik Çerçeve Isıtıcı
-
Dijital Ultrasonik Temizleyici
-
Oftalmik Yarık Lamba
-
Oftalmoskop ve Retinoskop
-
Optometri Aksesuarları
-
Adrian, Optik DistribütörJingGong Optical ekibi ile Milano'daki MIDO'da tanıştığımız için şanslıyız, şimdi sattığımız tüm ürünler onlardan ithal, mükemmel ekip ve eserler. -
JaneHong Kong optik fuarında JingGong oto refraktörünü denedim, ekipmanlarını ikinci mağazam için kullanmaya karar verdim, şimdiye kadar Arnavutluk'taki 10 mağazamın tümü sadece JingGong Optical kullanıyor, küçük parçalar için bile bana makul bir fiyata harika kalite verebilirler. -
BobOptik aletler işimiz için 10'dan fazla tedarikçiyi denedim, ancak JingGong en iyisi, sorunlarımızı çözmek için gerçek profesyonel cevaplar sağlayabilirler, önerilen tedarikçi!
anahtar kelimeler [ retinoscope and ophthalmoscope set ] eşleşme 287 Ürünler.
XINYUAN FA-6100 Otomatik Refraktometre, Keratometre ile Oftalmik Ekipman 5,7 "renkli Termal Yazıcı TFT LCD ekran
| FA-6100: | Keratometresiz GR8905 |
|---|---|
| FA-6100A: | Keratometre ile GRK8905 |
| Sph Aralığı: | -20.00D- + 20.00D |
480W Güç Isıtma Gözlük Çerçevesi Isıtıcı, Sıcak Hava Gözlük Çerçevesi Isıtıcı
| Isıtma gücü: | 480g |
|---|---|
| Hava akış hızı: | 2.0 m / sn |
| Orantılı frekans: | 50 / 60Hz |
Seramik Isıtma Gözlük Çerçevesi Isıtıcı Uygun Maliyetli FDA Güvenceli GD3900A
| Güç kaynağı: | AC100-120V / 60HZ, AC200-240V / 50HZ |
|---|---|
| Anma gücü (ısıtma telleri): | 500W |
| Mevcut Sıcaklık: | 80 ° C -130 ° C |
Plastik Gözlük Çerçeve Isıtıcı Optik Gözlük Isıtma Makinesi GD3900B
| Güç kaynağı: | AC100-120V / 60HZ, AC200-240V / 50HZ |
|---|---|
| Anma gücü (ısıtma telleri): | 500W |
| Mevcut Sıcaklık: | 80 ° C -130 ° C |
Yüksek Performanslı Optik Çerçeve Isıtıcı, CE Desteği GD3902 ile Gözlük Mercek Isıtıcı
| Güç kaynağı: | AC100-120V / 60HZ, AC200-240V / 50HZ |
|---|---|
| Anma gücü (ısıtma telleri): | 450W |
| Mevcut Sıcaklık: | 70 ° C -130 ° C |
XINYUAN FA-6000A 5.6 inç Renkli LCD Optik Refraktometre 16KGS Termal Yazıcı ile Tek El Kontrolü
| GR8903: | Keratometresiz |
|---|---|
| Sph Aralığı: | -20.00D- + 20.00D |
| Ekran: | 5,7 inç TFT LCD |
XINYUAN FA-6100K Otomatik Refraktometre Keratometre Dahili yazıcı içinde 7 inç LCD Ekran OTOMATİK PD ölçümü GRK8905
| Model numarası: | FA-6100K (GRK8905) |
|---|---|
| Görüntüle: | 7 inç LCD ekran |
| Sph: | -20D ~ + 20D |
LCD Vizyon Tablo Monitörü Otomatik Grafik Projektör 23 inç Ekran Paneli GD8603
| model: | GD8603 |
|---|---|
| Panel: | 23 inç |
| Piksel aralığı: | 0,2715 mm |
PD 58 - 66mm Evrensel Deneme Çerçevesi Hassas Ölçüm Yeşil Renkli GD1106A
| renk: | Yeşil, pembe |
|---|---|
| jant: | Tam Jant |
| Kutu: | Bir kutuda 5 adet |
1.5 - 7m Çalışma Mesafesi Görsel Keskinlik Projektörü Dijital Keskinlik Tablosu
| Projeksiyon mesafesi: | 1.5-7m |
|---|---|
| Grafik sayısı: | 30 |
| Koruma Büyütme: | 30x |

