Tüm ürünler
-
Optik Lensometre
-
Optik Refraktometre
-
Optometri Deneme Lens Seti
-
Optometri Foropter
-
Otomatik Çizelge Projektörü
-
Evrensel Deneme Çerçevesi
-
Dijital PD Ölçer
-
Oftalmik Koltuk Ünitesi
-
Optometri Enstrüman Tablosu
-
Otomatik Lens Edger
-
Optik Lens Yuvası
-
Optik Çerçeve Isıtıcı
-
Dijital Ultrasonik Temizleyici
-
Oftalmik Yarık Lamba
-
Oftalmoskop ve Retinoskop
-
Optometri Aksesuarları
-
Adrian, Optik DistribütörJingGong Optical ekibi ile Milano'daki MIDO'da tanıştığımız için şanslıyız, şimdi sattığımız tüm ürünler onlardan ithal, mükemmel ekip ve eserler. -
JaneHong Kong optik fuarında JingGong oto refraktörünü denedim, ekipmanlarını ikinci mağazam için kullanmaya karar verdim, şimdiye kadar Arnavutluk'taki 10 mağazamın tümü sadece JingGong Optical kullanıyor, küçük parçalar için bile bana makul bir fiyata harika kalite verebilirler. -
BobOptik aletler işimiz için 10'dan fazla tedarikçiyi denedim, ancak JingGong en iyisi, sorunlarımızı çözmek için gerçek profesyonel cevaplar sağlayabilirler, önerilen tedarikçi!
anahtar kelimeler [ retinoscope and ophthalmoscope set ] eşleşme 287 Ürünler.
Optometri Ekipmanı Otomatik Foropter Dijital Görünüm Tetser Bluetooth Kablosuz İletişim
| model: | GD8803A |
|---|---|
| Silindir ekseni: | 0 ~ 180 ° (1 ° / 5 °) |
| PRİZMA: | (Sağ 3 BU, 6 BU), (Sol 3 BD, 10 BI) |
9.7 inç Dokunmatik Ekran Optometri Phoropter Kapsamlı Refraktometre Dijital Görüntü Test Cihazı
| model: | GD8805 |
|---|---|
| Silindir ekseni: | 0 ~ 180 ° (1 ° / 5 °) |
| PRİZMA: | 0 ~ 20 |
Sıcak Hava Optik Çerçeve Isıtıcı LED Ekran Sıcaklık Kontrol Tasarımı GD3901
| Güç kaynağı: | AC100-120V / 60HZ, AC200-240V / 50HZ |
|---|---|
| Anma gücü (ısıtma telleri): | 450W |
| Mevcut Sıcaklık: | 70 ° C -130 ° C |
İki Aletli Otomatik Foropter İçin Siyah ve Kırmızı Deri Oftalmik Sandalye Ünitesi
| Tablet kontraol sistemi: | operasyon panelinin yanı sıra tablet ile de kontrol edilebilir |
|---|---|
| Otomatik hareketli foropter kolu: | Sol ve sağ |
| Alüminyum sütun: | Yukarı ve aşağı hareket et |
Alüminyum Kasa Cam K9 Deneme Çerçevesi Dikey Prizma 0.12 Diyoptri
| Malzeme: | CAM K9 |
|---|---|
| diyopter: | 0.25 adımda 0.12, 0.25‐10.00. |
| durum: | Alüminyum kasa |
1.5m Mesafe Halojen Lamba Optik Tablo Projektör Uzaktan Kumandası
| Projeksiyon Mesafesi: | 2 ~ 7 milyon |
|---|---|
| Grafik sayısı: | 50 çizelge ve 38 maske |
| Proection Büyütme: | 30X(5M) |
5.6″ LCD TFT Ekran Otomatik Refraktometre 12mm Vertex Mesafesi
| monitör: | 5.6" TFT ekran |
|---|---|
| Çizelge: | Otomatik sis |
| Yazıcı: | otomatik kesim veri kağıdı |
SS Optometri Aksesuarları Optik Onarım Aletleri Standı 9 ADET Pense ve 6 Tornavida
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Pense: | 9pcs |
| Scewdriver: | 6adet |
Yeşil LED Işık Optometri Ekipmanı, Optometrik Aletler Lensometre
| Sertifika: | CE, FDA |
|---|---|
| Pd: | Mevcut |
| yazıcı: | İle |
Büyütme 5X Veteriner Oftalmik Yarık Lamba 0.2mm Minium Yarık Genişliği
| model: | GD9103 |
|---|---|
| Uygulama: | Hastane ve optik mağazaları |
| Yarık Uzunluğu: | 5-11 mm |

