Tüm ürünler
-
Optik Lensometre
-
Optik Refraktometre
-
Optometri Deneme Lens Seti
-
Optometri Foropter
-
Otomatik Çizelge Projektörü
-
Evrensel Deneme Çerçevesi
-
Dijital PD Ölçer
-
Oftalmik Koltuk Ünitesi
-
Optometri Enstrüman Tablosu
-
Otomatik Lens Edger
-
Optik Lens Yuvası
-
Optik Çerçeve Isıtıcı
-
Dijital Ultrasonik Temizleyici
-
Oftalmik Yarık Lamba
-
Oftalmoskop ve Retinoskop
-
Optometri Aksesuarları
-
Adrian, Optik DistribütörJingGong Optical ekibi ile Milano'daki MIDO'da tanıştığımız için şanslıyız, şimdi sattığımız tüm ürünler onlardan ithal, mükemmel ekip ve eserler. -
JaneHong Kong optik fuarında JingGong oto refraktörünü denedim, ekipmanlarını ikinci mağazam için kullanmaya karar verdim, şimdiye kadar Arnavutluk'taki 10 mağazamın tümü sadece JingGong Optical kullanıyor, küçük parçalar için bile bana makul bir fiyata harika kalite verebilirler. -
BobOptik aletler işimiz için 10'dan fazla tedarikçiyi denedim, ancak JingGong en iyisi, sorunlarımızı çözmek için gerçek profesyonel cevaplar sağlayabilirler, önerilen tedarikçi!
anahtar kelimeler [ retinoscope and ophthalmoscope set ] eşleşme 287 Ürünler.
Suproe LED Görsel Test Cihazı 23.6 İnç Panel 3m ila 6m Çalışma Mesafesi Optik Aletler
| Ekran: | 23,6 inç |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Mesafe: | 3-6m |
Dijital Otomatik Lensmetre PD UV Anti Mavi Işık Lens Ölçümü
| Monitör Tipi: | Renkli dokunmatik ekran |
|---|---|
| PD&UV&Yazıcı: | Dahil |
| Progresif Lens: | Ölçülebilir |
Uzaktan Kumandalı GD8600 ile Yüksek Çözünürlüklü Optometri Otomatik Grafik Projektörü
| Ekran: | 17 '' |
|---|---|
| renk: | Beyaz |
| Polarize: | Evet |
Oftalmik Aletler LCD Görme Keskinliği Tablosu 16/9 Geniş Ekran
| Ekran: | 19 '' |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Mesafe: | 1-5m |
Oftalmik Aletler Oto Şeması Projektör LCD Vizyon Şeması 21 '' Ekran GD8602B
| Ekran: | 21 '' |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Mesafe: | 1-5m |
NJC-6 Manuel Lensmetre Harici Tip Okuma 2 AA Pil Optik Lensometre Maksimum Lens Çapı 100mm CE Onaylı
| Güç aralığı: | 0 ~ ± 25.00D |
|---|---|
| PRİZMA: | 0 ~ 10 △, 1 △ adım |
| Okuma: | Harici Tip |
Mingsing CM-1900P Kablosuz Uzak Oftalmik Ekipman 19 İnç Ekran 2m - 7m Çalışma Mesafesi
| Ekran: | 19 '' |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Mesafe: | 2-7 milyon |
Siyah Beyaz Optometri Phoropter Tamamen Kapalı Görme Test Cihazı GD8704
| renk: | Seçenek için Siyah veya Beyaz |
|---|---|
| Kalite: | Üst düzey kalite |
| Küre güçleri: | + 16.75D ila -19.00D |
Işık GD8704A ile Tamamen Kapalı Oftalmik Phoropter 330 * 400 * 100mm Boyut
| renk: | Seçenek için Siyah veya Beyaz |
|---|---|
| Kalite: | Üst düzey kalite |
| Küre güçleri: | + 16.75D ila -19.00D |

