Tüm ürünler
-
Optik Lensometre
-
Optik Refraktometre
-
Optometri Deneme Lens Seti
-
Optometri Foropter
-
Otomatik Çizelge Projektörü
-
Evrensel Deneme Çerçevesi
-
Dijital PD Ölçer
-
Oftalmik Koltuk Ünitesi
-
Optometri Enstrüman Tablosu
-
Otomatik Lens Edger
-
Optik Lens Yuvası
-
Optik Çerçeve Isıtıcı
-
Dijital Ultrasonik Temizleyici
-
Oftalmik Yarık Lamba
-
Oftalmoskop ve Retinoskop
-
Optometri Aksesuarları
-
Adrian, Optik DistribütörJingGong Optical ekibi ile Milano'daki MIDO'da tanıştığımız için şanslıyız, şimdi sattığımız tüm ürünler onlardan ithal, mükemmel ekip ve eserler. -
JaneHong Kong optik fuarında JingGong oto refraktörünü denedim, ekipmanlarını ikinci mağazam için kullanmaya karar verdim, şimdiye kadar Arnavutluk'taki 10 mağazamın tümü sadece JingGong Optical kullanıyor, küçük parçalar için bile bana makul bir fiyata harika kalite verebilirler. -
BobOptik aletler işimiz için 10'dan fazla tedarikçiyi denedim, ancak JingGong en iyisi, sorunlarımızı çözmek için gerçek profesyonel cevaplar sağlayabilirler, önerilen tedarikçi!
anahtar kelimeler [ optical pd meter ] eşleşme 293 Ürünler.
VT-5C Optometri Phoropter 19mm Etkili Görüş Alanı Manuel Görüş Test Cihazı PD 48 ila 80mm
| renk: | Seçenek için Siyah veya Beyaz |
|---|---|
| Kalite: | Üst düzey kalite |
| Küre güçleri: | + 16.75D ila -19.00D |
Keratometreli Oftalmik Otomatik Refraktometre Görüntüleme Analizi
| monitör: | Sharp 7" TFT LCD dokunmatik ekran |
|---|---|
| Grafik: | Otomatik sis |
| yazıcı: | dahili yazıcı 57mm |
400VA Desensiz Lens Kenar Düzeltici Optik Otomatik Lens Kenar Düzeltme Makinesi
| Lens çapı: | 22~100mm |
|---|---|
| Tekerlek çapı: | 100 mm |
| tekerlek hızı: | 16.7m/s |
90mm Lens için Optik Mini 3.5 İnç LCD Ekran Otomatik Lensmetre
| Sertifika: | CE, FDA |
|---|---|
| PD: | Kullanılamıyor |
| Yazıcı: | Hayır |
Optik İz Lensi Çerçevesi-Alüminyum Malzeme GD1108A, Süper Hafif Optometri Çerçevesi (PD: 48-70) Beş Renk, Altılı Paket
| Yüksek derecede endişe verici kimyasal: | HİÇBİRİ |
|---|---|
| Cinsiyet: | Üniseks |
| Çerçeve malzemesi: | Alüminyum |
Kalite Optik Evrensel Deneme Lens Çerçevesi Oftalmik Laboratuvar Aleti Tam Ayarlanabilir Hafif GD1101-I
| PD Aralığı: | 48~80 mm |
|---|---|
| Tapınak Uzunluğu: | 98~135mm |
| Burun köprüsü yüksekliği: | 0~14mm |
JD-2000B XINYUAN Optik Lensometre Ayarlanabilir Hassas LCD Dokunmatik Ekran Otomatik Aşamalı Lens GD6023 tanıma
| Sertifika: | CE, FDA |
|---|---|
| Pd: | Mevcut |
| yazıcı: | olmadan |
Yazıcı GD6023A ile Ayarlanabilir Optik Lensometre Hassas LCD Dokunmatik Ekran
| Sertifika: | CE, FDA |
|---|---|
| Pd: | Mevcut |
| yazıcı: | İle |
Optik Lensometre 5,6 inç Ayarlanabilir TFT LCD Monitör Optik Lensometre Alumiunm Kılıf ile 0.01D Doğruluk
| Sertifika: | CE, FDA |
|---|---|
| Pd: | Mevcut |
| yazıcı: | İle |
7 inç LCD Ekranlı Optik Lensmetre 0.01D Doğruluklu Optik Lensometre Alüminyum Kasa ile Menü Tasarımı
| Sertifika: | CE, FDA |
|---|---|
| Pd: | Mevcut |
| yazıcı: | İle |

