Tüm ürünler
-
Optik Lensometre
-
Optik Refraktometre
-
Optometri Deneme Lens Seti
-
Optometri Foropter
-
Otomatik Çizelge Projektörü
-
Evrensel Deneme Çerçevesi
-
Dijital PD Ölçer
-
Oftalmik Koltuk Ünitesi
-
Optometri Enstrüman Tablosu
-
Otomatik Lens Edger
-
Optik Lens Yuvası
-
Optik Çerçeve Isıtıcı
-
Dijital Ultrasonik Temizleyici
-
Oftalmik Yarık Lamba
-
Oftalmoskop ve Retinoskop
-
Optometri Aksesuarları
-
Adrian, Optik DistribütörJingGong Optical ekibi ile Milano'daki MIDO'da tanıştığımız için şanslıyız, şimdi sattığımız tüm ürünler onlardan ithal, mükemmel ekip ve eserler. -
JaneHong Kong optik fuarında JingGong oto refraktörünü denedim, ekipmanlarını ikinci mağazam için kullanmaya karar verdim, şimdiye kadar Arnavutluk'taki 10 mağazamın tümü sadece JingGong Optical kullanıyor, küçük parçalar için bile bana makul bir fiyata harika kalite verebilirler. -
BobOptik aletler işimiz için 10'dan fazla tedarikçiyi denedim, ancak JingGong en iyisi, sorunlarımızı çözmek için gerçek profesyonel cevaplar sağlayabilirler, önerilen tedarikçi!
anahtar kelimeler [ optical pd meter ] eşleşme 293 Ürünler.
JIANPENG Deneme Lens Seti Progresif Optometrist Lens Seti 22 adet Lens Optik Deneme Lensi Gözlük Çerçeveleri GLJ22ADD
| Jant Malzemesi: | Metal |
|---|---|
| Lens: | mineral |
| durum: | Alüminyum |
Sabit Sıcaklık Optik Çerçeve Isıtıcı Oftalmik Aletler GD3908
| Güç kaynağı: | AC100-120V / 60HZ, AC200-240V / 50HZ |
|---|---|
| Güç derecesi: | 600W |
| Anma gücü (motor): | 6W |
Gözlük Mağazaları için 35wv Optik Taşlama Otomatik Lens Edger Kılavuzu
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| model: | GD3101A |
| AMBALAJ BOYUTU: | 41 * 27 * 30cm |
Gelişmiş Yoğunluk Optometrist Araçları Optik Kaymayı Önleyen Lens Engelleme Pedleri
| Adet: | 1000 Adet / Rulo |
|---|---|
| Yoğunluk: | Geliştirilmiş |
| Ped Rengi: | Kırmızı |
Oftalmik PD Ölçüm Aracı GD8401, Dijital Pupilometre Yüksek Doğruluk
| Etkili Ölçüm Aralığı: | dürbün öğrenci mesafesi 45 ~ 82 mm |
|---|---|
| Göz serbest bırakma aralığı: | 30cm ~ ∞ |
| Ekran hatası: | ≤0,5 mm |
XINYUAN Optik Refraktometre 5.7 İnç TFT LCD Oftalmik Aletler PD 45 ~ 85mm Otorefraktör Ölçer Ekseni 0 - 180D
| GR8902: | Keratometresiz |
|---|---|
| Sph Aralığı: | -20.00D- + 20.00D |
| Ekran: | 5,7 inç TFT LCD |
Doğru Ölçüm için 0,1 mm Minimum PD Bölmeli Otomatik Lensometre
| Ölçüm Modu: | Tek/Sürekli |
|---|---|
| Dava: | Alüminyum kabuklu |
| Kesinlik: | ±0,12D |
Optik Lensometre PD UV Test Cihazı 7 İnç Dokunmatik LCD Ekranlı Optik Lensometre Ölçümü GD6038 / GD6038A
| Sertifika: | CE, FDA |
|---|---|
| Pd: | Mevcut |
| yazıcı: | İsteğe bağlı |
Dijital Otomatik Lensmetre PD UV Anti Mavi Işık Lens Ölçümü
| Monitör Tipi: | Renkli dokunmatik ekran |
|---|---|
| PD&UV&Yazıcı: | Dahil |
| Progresif Lens: | Ölçülebilir |
XINYUAN FA-6100K Otomatik Refraktometre Keratometre Dahili yazıcı içinde 7 inç LCD Ekran OTOMATİK PD ölçümü GRK8905
| Model numarası: | FA-6100K (GRK8905) |
|---|---|
| Görüntüle: | 7 inç LCD ekran |
| Sph: | -20D ~ + 20D |

