Tüm ürünler
-
Optik Lensometre
-
Optik Refraktometre
-
Optometri Deneme Lens Seti
-
Optometri Foropter
-
Otomatik Çizelge Projektörü
-
Evrensel Deneme Çerçevesi
-
Dijital PD Ölçer
-
Oftalmik Koltuk Ünitesi
-
Optometri Enstrüman Tablosu
-
Otomatik Lens Edger
-
Optik Lens Yuvası
-
Optik Çerçeve Isıtıcı
-
Dijital Ultrasonik Temizleyici
-
Oftalmik Yarık Lamba
-
Oftalmoskop ve Retinoskop
-
Optometri Aksesuarları
-
Adrian, Optik DistribütörJingGong Optical ekibi ile Milano'daki MIDO'da tanıştığımız için şanslıyız, şimdi sattığımız tüm ürünler onlardan ithal, mükemmel ekip ve eserler. -
JaneHong Kong optik fuarında JingGong oto refraktörünü denedim, ekipmanlarını ikinci mağazam için kullanmaya karar verdim, şimdiye kadar Arnavutluk'taki 10 mağazamın tümü sadece JingGong Optical kullanıyor, küçük parçalar için bile bana makul bir fiyata harika kalite verebilirler. -
BobOptik aletler işimiz için 10'dan fazla tedarikçiyi denedim, ancak JingGong en iyisi, sorunlarımızı çözmek için gerçek profesyonel cevaplar sağlayabilirler, önerilen tedarikçi!
anahtar kelimeler [ optical lens edger ] eşleşme 287 Ürünler.
Oftalmik Optik Titanyum Evrensel Deneme Çerçevesi Ayarlanabilir
| PD Aralığı: | 48 ~ 80 mm (toplam iki göz) |
|---|---|
| Tapınak Uzunluğu: | 98 ~ 135 mm |
| Burun köprüsü yüksekliği: | 0 ~ 14 mm |
Parlak Gümüş Kaplı Deneme Lens Seti Optometri, Deneme Lens Seti 24.5mm Çap
| Lens: | Bardak |
|---|---|
| Çap: | 24.5mm |
| tip: | Yuvarlak plastik |
Optik Evrensel Deneme Çerçevesi Tapınak Uzunluğu 98 - 135mm Tamamen Ayarlanabilir Tasarım
| PD Aralığı: | 24 ~ 40 mm (her iki tarafta), 48 ~ 80 mm (toplam iki göz) |
|---|---|
| Tapınak Uzunluğu: | 98 ~ 135 mm |
| Burun köprüsü yüksekliği: | 0 ~ 14 mm |
Aşındırıcı Olmayan Malzeme Oftalmik Aletler, Lens Kanal Açma Makinesi GD3600
| Lens: | CR39, Cam Lensler |
|---|---|
| Oluk Derinliği: | 0 ~ 0,7 mm |
| Oluk genişliği: | 0.65mm |
B Panel Tipi Otomatik Lens Yiv Açıcı, Optik Makine GD3600ATG Modeli
| Lens: | CR39 |
|---|---|
| Oluk Derinliği: | 0 ~ 0,7 mm |
| Oluk genişliği: | 0.6mm |
Mükemmel Hassas Otomatik Lens Yiv Açıcı 1.5 - 11mm Lens Kalınlığı 17 * 21 * 15cm
| Lens: | CR39 |
|---|---|
| Oluk Derinliği: | 0 ~ 0,7 mm |
| Oluk genişliği: | 0.6mm |
JIANPENG Deneme Lens Seti 266 ADET Plastik Optik Deneme Lensi Alüminyum Kasa FDA Belgeli Hafif Set
| jant: | plastik |
|---|---|
| Jant Rengi: | Kırmızı siyah |
| Kasa malzemesi: | alumium |
Laboratuvar Hidrofobik Engelleme Pedleri Optik, Lens Engelleme Pedleri Hafif Ağırlık
| Adet: | 1000 Adet / Rulo |
|---|---|
| Yoğunluk: | hidrofobik |
| Ped Rengi: | koyu mavi |
Parlak Gümüş Lens Kanal Açma Makinesi, Otomatik Lens Yiv Açıcı 0.65mm Yiv Genişliği
| Lens: | CR39 |
|---|---|
| Oluk Derinliği: | 0 ~ 0,7 mm |
| Oluk genişliği: | 0.65mm |

