Tüm ürünler
-
Optik Lensometre
-
Optik Refraktometre
-
Optometri Deneme Lens Seti
-
Optometri Foropter
-
Otomatik Çizelge Projektörü
-
Evrensel Deneme Çerçevesi
-
Dijital PD Ölçer
-
Oftalmik Koltuk Ünitesi
-
Optometri Enstrüman Tablosu
-
Otomatik Lens Edger
-
Optik Lens Yuvası
-
Optik Çerçeve Isıtıcı
-
Dijital Ultrasonik Temizleyici
-
Oftalmik Yarık Lamba
-
Oftalmoskop ve Retinoskop
-
Optometri Aksesuarları
-
Adrian, Optik DistribütörJingGong Optical ekibi ile Milano'daki MIDO'da tanıştığımız için şanslıyız, şimdi sattığımız tüm ürünler onlardan ithal, mükemmel ekip ve eserler. -
JaneHong Kong optik fuarında JingGong oto refraktörünü denedim, ekipmanlarını ikinci mağazam için kullanmaya karar verdim, şimdiye kadar Arnavutluk'taki 10 mağazamın tümü sadece JingGong Optical kullanıyor, küçük parçalar için bile bana makul bir fiyata harika kalite verebilirler. -
BobOptik aletler işimiz için 10'dan fazla tedarikçiyi denedim, ancak JingGong en iyisi, sorunlarımızı çözmek için gerçek profesyonel cevaplar sağlayabilirler, önerilen tedarikçi!
anahtar kelimeler [ optical lens edger ] eşleşme 287 Ürünler.
2 boyutlu JingGong Modelsiz Otomatik Lens Edger CR39 Cam PC Lensler Modelsiz Lens Edgers SJG-700AD Tarayıcı ile dayanıklı
| Mercek çapı: | 22~80 mm |
|---|---|
| Tekerlek çapı: | 100 mm |
| Tekerlek Hızı: | 16,7 m/sn |
Çok fonksiyonel Optik El Lens Mağazası V-çukurlu Tekerlek Kemeri Kaba ve İnce Mağazalı El Lens Edger TC-10A
| Malzeme: | Diğer Metaller |
|---|---|
| Boyut: | 41*28*30 |
| Tip: | El kenar kesme makinesi/El öğütücü |
Evrensel CE Uyumlu Deneme Gözlük Çerçeveleri, Optik Deneme Lens Çerçevesi 61g Ağırlık Brige, LED, Eksen, Burun pedi Ayarlanabilir
| Ayarlanabilir Parça: | Brige, LED, Eksen, Burun pedi |
|---|---|
| DIY Malzemeleri: | Metal işleme |
| Max. Maks. loading Yükleniyor: | 5 çift deneme lensi |
Optik Çapraz Silindir Lens Aracı -0.25 -0.50 Optometri Aksesuarları
| Malzeme: | Cam lens |
|---|---|
| Lens: | 3 PARÇA |
| durum: | Alüminyum |
Alüminyum Kasa ile 17pcs Cam K9 Oftalmik Optik Prizma Seti
| Malzeme: | CAM K9 |
|---|---|
| Dikey diyoptri: | 1/2, 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50 (toplam 16 diyoptri). |
| durum: | Alüminyum kasa |
LS-22A Oftalmik Prizma Seti Alüminyum Kasalı Optik Aksesuarlar
| Malzeme: | CAM K9 |
|---|---|
| yatay diyoptri: | 1/2, 1, 2, 3,4,5, 6, 7,8, 9, 10, 12, 14, 16,18,20, 25, 30, 35, 40, 45, 50 |
| durum: | Alüminyum kasa |
Şarj Edilebilir Anti Mavi 400nm UV HEV Işık Lensi Test Cihazı USB Arayüzü Şarj Gösterge ışığı
| Değiştirmek: | Pilleri kullanırken AÇIN |
|---|---|
| USB arabirimi: | harici güç arayüzü |
| Şarj gösterge ışığı: | Yıldız şarj ederken kırmızı gösterge ışığı ve içinde yeşil gösterge ışığı |
JIANPENG Deneme Lens Seti Progresif Optometrist Lens Seti 22 adet Lens Optik Deneme Lensi Gözlük Çerçeveleri GLJ22ADD
| Jant Malzemesi: | Metal |
|---|---|
| Lens: | mineral |
| durum: | Alüminyum |
LED Lambalı Optik Mağaza Düzeni Engelleyici Lens Merkezleme Makinesi
| model: | GD3300 |
|---|---|
| Lamba: | LED lamba |
| güç: | AC 10W |

