Tüm ürünler
-
Optik Lensometre
-
Optik Refraktometre
-
Optometri Deneme Lens Seti
-
Optometri Foropter
-
Otomatik Çizelge Projektörü
-
Evrensel Deneme Çerçevesi
-
Dijital PD Ölçer
-
Oftalmik Koltuk Ünitesi
-
Optometri Enstrüman Tablosu
-
Otomatik Lens Edger
-
Optik Lens Yuvası
-
Optik Çerçeve Isıtıcı
-
Dijital Ultrasonik Temizleyici
-
Oftalmik Yarık Lamba
-
Oftalmoskop ve Retinoskop
-
Optometri Aksesuarları
-
Adrian, Optik DistribütörJingGong Optical ekibi ile Milano'daki MIDO'da tanıştığımız için şanslıyız, şimdi sattığımız tüm ürünler onlardan ithal, mükemmel ekip ve eserler. -
JaneHong Kong optik fuarında JingGong oto refraktörünü denedim, ekipmanlarını ikinci mağazam için kullanmaya karar verdim, şimdiye kadar Arnavutluk'taki 10 mağazamın tümü sadece JingGong Optical kullanıyor, küçük parçalar için bile bana makul bir fiyata harika kalite verebilirler. -
BobOptik aletler işimiz için 10'dan fazla tedarikçiyi denedim, ancak JingGong en iyisi, sorunlarımızı çözmek için gerçek profesyonel cevaplar sağlayabilirler, önerilen tedarikçi!
anahtar kelimeler [ optical frame warmer ] eşleşme 287 Ürünler.
SS Optometri Aksesuarları Optik Onarım Aletleri Standı 9 ADET Pense ve 6 Tornavida
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Pense: | 9pcs |
| Scewdriver: | 6adet |
Parlak Gümüş Kaplı Deneme Lens Seti Optometri, Deneme Lens Seti 24.5mm Çap
| Lens: | Bardak |
|---|---|
| Çap: | 24.5mm |
| tip: | Yuvarlak plastik |
JD-2000B XINYUAN Optik Lensometre Ayarlanabilir Hassas LCD Dokunmatik Ekran Otomatik Aşamalı Lens GD6023 tanıma
| Sertifika: | CE, FDA |
|---|---|
| Pd: | Mevcut |
| yazıcı: | olmadan |
Yazıcı GD6023A ile Ayarlanabilir Optik Lensometre Hassas LCD Dokunmatik Ekran
| Sertifika: | CE, FDA |
|---|---|
| Pd: | Mevcut |
| yazıcı: | İle |
Optik Lensometre Bellek Fonksiyonu Aşamalı Lens Ölçülebilir Dahili UV Test Cihazı Dokunmatik Ekran Ayarlanabilir Ekran GD6031
| Sertifika: | CE, FDA |
|---|---|
| Pd: | Mevcut |
| yazıcı: | İle |
Optik Lensometre 5.6 inç TFT LCD dokunmatik ekran Testi UV ve Anti mavi ışın ve parlaklık CL-300
| Sertifika: | CE, FDA |
|---|---|
| Pd: | Mevcut |
| yazıcı: | İle |
ARK-810 GD8906 Optik Refraktometre Hızlı Otomatik Tarama Kullanıcı Dostu Tasarım
| GR8906: | Otomatik Refraktometre |
|---|---|
| GR8906A: | Otomatik Refraktometre Dokunmatik Ekran |
| GRK8906: | Otomatik Refraktometre / Keratometre |
VT-5A Optometri Foropter Görüntüleme Test Cihazı Yüksek Doğruluklu Oftalmik Ekipman Optik Mağazası ve Hospita İçin Alüminyum Malzeme
| renk: | Beyaz ve siyah |
|---|---|
| Kalite: | Üst düzey kalite |
| Küre güçleri: | + 16.75D ila -19.00D |
CE ISO Sertifikası GD8400 ile Oftalmoloji Dijital PD Metre Santrometresi
| Ölçüm metodu: | Kornea Yansıma Işık Çakışma Yöntemi |
|---|---|
| Tarih görüntüleme aralığı: | Binoküler pupiller mesafe: 44-83mm |
| Etkili ölçüm aralığı: | Binoküler pupiller mesafe: 45-82mm |
Dijital PD Pupiller Mesafe Makinesi HX-400 Yuvarlama Hatası
| Ölçüm Aralığı: | Binoküler papiller mesafe: 45 ~ 82MM |
|---|---|
| Göz serbest bırakma aralığı: | 30cm ~ ∞ |
| Ekran hatası: | ≤0,5 mm |

