Tüm ürünler
-
Optik Lensometre
-
Optik Refraktometre
-
Optometri Deneme Lens Seti
-
Optometri Foropter
-
Otomatik Çizelge Projektörü
-
Evrensel Deneme Çerçevesi
-
Dijital PD Ölçer
-
Oftalmik Koltuk Ünitesi
-
Optometri Enstrüman Tablosu
-
Otomatik Lens Edger
-
Optik Lens Yuvası
-
Optik Çerçeve Isıtıcı
-
Dijital Ultrasonik Temizleyici
-
Oftalmik Yarık Lamba
-
Oftalmoskop ve Retinoskop
-
Optometri Aksesuarları
-
Adrian, Optik DistribütörJingGong Optical ekibi ile Milano'daki MIDO'da tanıştığımız için şanslıyız, şimdi sattığımız tüm ürünler onlardan ithal, mükemmel ekip ve eserler. -
JaneHong Kong optik fuarında JingGong oto refraktörünü denedim, ekipmanlarını ikinci mağazam için kullanmaya karar verdim, şimdiye kadar Arnavutluk'taki 10 mağazamın tümü sadece JingGong Optical kullanıyor, küçük parçalar için bile bana makul bir fiyata harika kalite verebilirler. -
BobOptik aletler işimiz için 10'dan fazla tedarikçiyi denedim, ancak JingGong en iyisi, sorunlarımızı çözmek için gerçek profesyonel cevaplar sağlayabilirler, önerilen tedarikçi!
anahtar kelimeler [ optical frame warmer ] eşleşme 287 Ürünler.
Alüminyum Kasa ile 17pcs Cam K9 Oftalmik Optik Prizma Seti
| Malzeme: | CAM K9 |
|---|---|
| Dikey diyoptri: | 1/2, 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50 (toplam 16 diyoptri). |
| durum: | Alüminyum kasa |
-0.50 -0.75 Optik Prizma Seti Oftalmik Cam Lens
| Lens Malzemesi: | Bardak |
|---|---|
| durum: | Alüminyum kasa |
| diyopter: | -0.25, -0.50, -0.75, -1.00 |
LED Lambalı Optik Mağaza Düzeni Engelleyici Lens Merkezleme Makinesi
| model: | GD3300 |
|---|---|
| Lamba: | LED lamba |
| güç: | AC 10W |
CE Konumlandırmalı Bifokal Optik Lens Düzeni Engelleyici
| model: | GD3302B |
|---|---|
| güç: | 1.5W |
| Bifokal lens: | konumlandırılabilir |
Gelişmiş Yoğunluk Optometrist Araçları Optik Kaymayı Önleyen Lens Engelleme Pedleri
| Adet: | 1000 Adet / Rulo |
|---|---|
| Yoğunluk: | Geliştirilmiş |
| Ped Rengi: | Kırmızı |
LS-22A Oftalmik Prizma Seti Alüminyum Kasalı Optik Aksesuarlar
| Malzeme: | CAM K9 |
|---|---|
| yatay diyoptri: | 1/2, 1, 2, 3,4,5, 6, 7,8, 9, 10, 12, 14, 16,18,20, 25, 30, 35, 40, 45, 50 |
| durum: | Alüminyum kasa |
1.5m Mesafe Halojen Lamba Optik Tablo Projektör Uzaktan Kumandası
| Projeksiyon Mesafesi: | 2 ~ 7 milyon |
|---|---|
| Grafik sayısı: | 50 çizelge ve 38 maske |
| Proection Büyütme: | 30X(5M) |
2.0mm Öğrenci TFT LCD Ekran Otomatik Optik Refraktometre FKR-900
| monitör: | 6.5" TFT LCD dokunmatik ekran |
|---|---|
| Çizelge: | Otomatik sis |
| Yazıcı: | otomatik kesim veri kağıdı |
COT-L800 7 İnç Ekranlı Otomatik Optik Lensometre Renkli Lens Ölçümü
| Sertifika: | CE, FDA |
|---|---|
| PD: | kullanım dışı |
| Yazıcı: | numara |
Eğilebilir LCD Monitörlü Otomatik Manuel Odaklı Optik Refraktometre
| monitör: | 7'' TFT ekran |
|---|---|
| Çizelge: | Otomatik sis |
| Yazıcı: | otomatik kesim veri kağıdı |

