Tüm ürünler
-
Optik Lensometre
-
Optik Refraktometre
-
Optometri Deneme Lens Seti
-
Optometri Foropter
-
Otomatik Çizelge Projektörü
-
Evrensel Deneme Çerçevesi
-
Dijital PD Ölçer
-
Oftalmik Koltuk Ünitesi
-
Optometri Enstrüman Tablosu
-
Otomatik Lens Edger
-
Optik Lens Yuvası
-
Optik Çerçeve Isıtıcı
-
Dijital Ultrasonik Temizleyici
-
Oftalmik Yarık Lamba
-
Oftalmoskop ve Retinoskop
-
Optometri Aksesuarları
-
Adrian, Optik DistribütörJingGong Optical ekibi ile Milano'daki MIDO'da tanıştığımız için şanslıyız, şimdi sattığımız tüm ürünler onlardan ithal, mükemmel ekip ve eserler. -
JaneHong Kong optik fuarında JingGong oto refraktörünü denedim, ekipmanlarını ikinci mağazam için kullanmaya karar verdim, şimdiye kadar Arnavutluk'taki 10 mağazamın tümü sadece JingGong Optical kullanıyor, küçük parçalar için bile bana makul bir fiyata harika kalite verebilirler. -
BobOptik aletler işimiz için 10'dan fazla tedarikçiyi denedim, ancak JingGong en iyisi, sorunlarımızı çözmek için gerçek profesyonel cevaplar sağlayabilirler, önerilen tedarikçi!
anahtar kelimeler [ ophthalmic instruments ] eşleşme 288 Ürünler.
Mingsing CM-1900P Kablosuz Uzak Oftalmik Ekipman 19 İnç Ekran 2m - 7m Çalışma Mesafesi
| Ekran: | 19 '' |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Mesafe: | 2-7 milyon |
Optik Oftalmik Retinoskopi Lens Raf Seti Optometri Aksesuarları
| Malzeme: | plastik |
|---|---|
| Lens: | 2 çift |
| diyopter: | + -0.50 |
Oftalmik Retinoskopi Lens Raf Seti Optometri Aksesuarları
| Malzeme: | ahşap |
|---|---|
| Lens: | 4 adet |
| diyopter: | + -4.00 ~ + -10.00 |
Optik Çapraz Silindir Lens Aracı -0.25 -0.50 Optometri Aksesuarları
| Malzeme: | Cam lens |
|---|---|
| Lens: | 3 PARÇA |
| durum: | Alüminyum |
Kalite Optik Evrensel Deneme Lens Çerçevesi Oftalmik Laboratuvar Aleti Tam Ayarlanabilir Hafif GD1101-I
| PD Aralığı: | 48~80 mm |
|---|---|
| Tapınak Uzunluğu: | 98~135mm |
| Burun köprüsü yüksekliği: | 0~14mm |
ARK-810 GD8906 Optik Refraktometre Hızlı Otomatik Tarama Kullanıcı Dostu Tasarım
| GR8906: | Otomatik Refraktometre |
|---|---|
| GR8906A: | Otomatik Refraktometre Dokunmatik Ekran |
| GRK8906: | Otomatik Refraktometre / Keratometre |
VT-5B Manuel Optometri Foropter Eksi Silindir Lensler ± 0,25D Çapraz Silindir
| renk: | Seçenek için Siyah veya Beyaz |
|---|---|
| Kalite: | Üst düzey kalite |
| Küre güçleri: | + 16.75D ila -19.00D |
Masa Dönüşüm Aralığı 260 Derece Lamba Gücü 16W Y Şekli Üç Enstrüman için Masa 150KG Yükleme Yeteneği İsteğe bağlı Sandalye Rengi
| Birim Boyutu: | 1100*1120*2100mm |
|---|---|
| Masa boyutu:: | 440*550mm |
| Tablo döndürme aralığı: | 260 derece |
GD7524A Sol & Sağ Düzenlenebilir Bir Enstrüman Koluna Masa İçin Oftalmik Sandalye Birimi
| Birim boyutu: | 1060x980x1710mm |
|---|---|
| Masa Boyutu: | 1060x490mm |
| Tablo dönüş aralığı: | 90 derece |
GD7523 Oftalmoloji Koltuk Ünitesi Tek Enstrüman Kolu ve Ayarlanabilir Masa İçin Masa İle
| Birim boyutu: | 119x169x173cm |
|---|---|
| Masa Boyutu: | 107x50cm |
| Tablo dönüş aralığı: | 90 derece |

