Tüm ürünler
-
Optik Lensometre
-
Optik Refraktometre
-
Optometri Deneme Lens Seti
-
Optometri Foropter
-
Otomatik Çizelge Projektörü
-
Evrensel Deneme Çerçevesi
-
Dijital PD Ölçer
-
Oftalmik Koltuk Ünitesi
-
Optometri Enstrüman Tablosu
-
Otomatik Lens Edger
-
Optik Lens Yuvası
-
Optik Çerçeve Isıtıcı
-
Dijital Ultrasonik Temizleyici
-
Oftalmik Yarık Lamba
-
Oftalmoskop ve Retinoskop
-
Optometri Aksesuarları
-
Adrian, Optik DistribütörJingGong Optical ekibi ile Milano'daki MIDO'da tanıştığımız için şanslıyız, şimdi sattığımız tüm ürünler onlardan ithal, mükemmel ekip ve eserler. -
JaneHong Kong optik fuarında JingGong oto refraktörünü denedim, ekipmanlarını ikinci mağazam için kullanmaya karar verdim, şimdiye kadar Arnavutluk'taki 10 mağazamın tümü sadece JingGong Optical kullanıyor, küçük parçalar için bile bana makul bir fiyata harika kalite verebilirler. -
BobOptik aletler işimiz için 10'dan fazla tedarikçiyi denedim, ancak JingGong en iyisi, sorunlarımızı çözmek için gerçek profesyonel cevaplar sağlayabilirler, önerilen tedarikçi!
anahtar kelimeler [ auto lens groover ] eşleşme 287 Ürünler.
-0.50 -0.75 Optik Prizma Seti Oftalmik Cam Lens
| Lens Malzemesi: | Bardak |
|---|---|
| durum: | Alüminyum kasa |
| diyopter: | -0.25, -0.50, -0.75, -1.00 |
LED Lambalı Optik Mağaza Düzeni Engelleyici Lens Merkezleme Makinesi
| model: | GD3300 |
|---|---|
| Lamba: | LED lamba |
| güç: | AC 10W |
CE Konumlandırmalı Bifokal Optik Lens Düzeni Engelleyici
| model: | GD3302B |
|---|---|
| güç: | 1.5W |
| Bifokal lens: | konumlandırılabilir |
Gelişmiş Yoğunluk Optometrist Araçları Optik Kaymayı Önleyen Lens Engelleme Pedleri
| Adet: | 1000 Adet / Rulo |
|---|---|
| Yoğunluk: | Geliştirilmiş |
| Ped Rengi: | Kırmızı |
Öğrenci Mesafesi İçin Dürbün AA Pil Otomatik Kapatma Dijital PD Metre
| PD Ölçümü: | Dürbün/Monoküler |
|---|---|
| VD Ölçümü: | Mevcut |
| Otomatik kapanma: | Mevcut |
31 Grafikler Halojen LED Lambalı Dönebilen Otomatik Grafik Projektörü
| Projeksiyon Mesafesi: | 2.0-7m |
|---|---|
| Grafik sayısı: | 31 |
| Proection Büyütme: | 30X(5M) |
FDA Fotokromik Lens Test Cihazı LED Işık Zamanlaması 30s 60s
| Otomatik olarak kapat: | 240S |
|---|---|
| zamanlama fonksiyonu: | 30'lar, 60'lar, |
| Birim Gw: | 0.4kg |
Taşınabilir Yarık Lamba ML-5S1 Alu-Alaşımlı Taşıma Çantası, siyah ve beyaz renklerde Objektif: 1X
| Mikroskop Tipi: | Yakınsak Stereoskop |
|---|---|
| Objektif büyütme: | ÜÇ adım davul büyütme |
| Göz Parçası: | 10X,16X |
3'ü 1 arada Lens İnceleme İstasyonu LED arkadan aydınlatmalı ve yüksek büyütmeli lens Ayarlanabilir eğimli taban Aşamalı Lens Test Cihazı
| Güç: | 5V/2A DC Güç Kaynağı |
|---|---|
| Boyut: | 230*150*320mm |
| Ağırlık: | 1.65kg |
RM9000 Mingsing Premium Otomatik Optik Refraktometre Keratometre CE FDA Sertifikalı GR8901 / GRK8901
| GR8901: | Keratometresiz |
|---|---|
| GRK8901: | Keratometre ile |
| Sph Aralığı: | -20.00D- + 20.00D |

